8 C
Albania
Sun, 18 April, 2021

aktualitet

BOTA

POLITIKE

Rama-Manastirliu në Durrës: Nis vaksinimi i operatorëve turistikë për lehtësimin e sezonit veror

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, kanë ndjekur fillimin e procesit të vaksinimit anti-covid për operatorët turistikë në...

EKONOMI

Saudi Aramco në bisedime për shitjen e mbi 10 miliardë dollarë aksione

Gjiganti arab i naftës Saudi Aramco është në bisedime serioze për shitjen e 49 për qind të aksioneve të tubacioneve të saj të naftës...
10,969FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

ME TE LEXUARAT

SPORT

Neymar me zemër të madhe/ Instituti ishte mbyllur, por ai i mban puntorët në punë

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin. Instituti “Neymar Jr”, i cili...

Situata e rënduar te Juventusi/ Allegri i ka kërkuar Agnellit shitjen e Ronaldos

Ish trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri thuhet se e këshilloi pronarin Andrea Agnelli që të heqë qafe Cristiano Ronaldon, pasi po bllokon zhvillimin e...

Nëna shqiptare dhe babai serb/ Talenti i Monakos zgjedh kombëtaren: Ndihem me gjak…

Një histori e veçantë është ajo e talentit të Monakos, Dejan Kuzmanoviç. 17-vjeçari aktivizohet me të rinjtë e Monakos, ku ka treguar paraqitje të...

“Do të jetë mirë nëse i japim fund mbretërimit të Juves”/ Konte: Do të ishim në Champions nëse…

Interi arriti një fitore mjaft të rëndësishme pasditen e djeshme, duke mundur Sasuolon me rezultatin 2-1 dhe duke thelluar diferencën me Milanin në 11...

Analizë, parashikim, formacionet e mundshme/ Real Madridi dhe Liverpooli pa “arsenalin” e tyre të plotë

Derbi i ditës së sotme do të jetë ai në mes të Real Madridit dhe Liverpoolit që zhvillohet si takim i parë çerekfinal në...

SHOWBIZ

E lidhur me Andin? Pasi mori vendimin DRASTIK dhe Tea i bëri lëmsh të gjithë, Melisa bën deklaratën bombë…

Në rrëfimin e saj në aplikacionin e “Përputhen”, Tea tha se me Andin ishte e gjitha lojë, madje ky i fundit kishte lidhje me...

ME TE FUNDIT

Receta

Kek me mollë dhe portokalle! Shije dhe aromë e mrekullueshme!

Keku me mollë është sigurisht shumë i njohur dhe i dashur për të gjithë. Ka një shije të thjeshtë e të lehtë që hyn shumë...