11.5 C
Tiranë

Lulzim Basha hedh poshtë akuzat e ish-kryeministrit: Trillime dhe gënjeshtra! Berisha nuk njeh kufi, ai…

Kreu i PD-së Lulzim Basha, i ka cilësuar akuzat e Sali Berishës si një trillim. Më tej, Basha ka theksuar se Berisha e vendos...
Sunday, November 28, 2021
Albania
199,137
Numri total i të prekurve nga Covid-19
Updated on November 27, 2021 11:11 PM

Lajmet e fundit

Opinion

Sport

Më të lexuarat

Kuriozitete

Shëndeti