19.7 C
Albania
Sat, 19 June, 2021

aktualitet

BOTA

POLITIKE

Arian Çani befason me deklaratën: Arsyet e vërteta të shkarkimit të presidentit

Gazetari Arian Çani ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ai tha se Presidenti Meta edhe mund të mos ishte shkarkuar. Sipas Çanit, presidenti ka nervozuar Ramën...

EKONOMI

FOTO/ Ndërtimet në Tiranë janar-mars 2021, vrulli i ndërtimeve dyfishohet

Sipas të dhënave zyrtare të INSTAT në 3-mujorin e parë 2021 janë miratuar gjithsej 251 leje ndërtimi për ndërtesa të reja, nga 184 leje...
11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

ME TE LEXUARAT

SPORT

Suedi – Sllovaki/ Ja cilat janë formacionet e mundshme

Kombëtarja e Suedisë dhe ajo e Sllovakisë do të luajnë sot (e premte) mes vete në kuadër të Grupit E në Euro 2020. Suedia dhe...

Merret vendimi për Christian Eriksen/ Do i nënshtrohet një operacioni në…

Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës për Euro 2020 e zhvilluar para disa ditësh u ndërpre për shkak se futbollisti Christian Eriksen u rrëzua papritur...

Në fillim Kurti në Bruksel, pastaj Ronaldo, tani dhe Pogba largon pije nga tavolina e konferencës për shtyp (VIDEO)

Paulo Pogba është bërë lojtari i fundit që e tërheq një sponsor të Kampionatit Evropian nga tavolina e konferencave për shtyp. Në Bruksel Kurti largoj...

U akuzua për neglizhencë që shkaktoi vdekjen e Maradonës/ Trondit infermieri 37 vjeçar: Më urdhëruan që…

Infermieri i akuzuar për neglizhencë në lidhje me vdekjen e Diego Maradonës i tha prokurorëve argjentinas se ai po ndiqte urdhrat “për të mos...

Real Madridi konsideron zhvendosjen në stadiumin Wanda Metropolitano

Periudha e zgjatur e Real Madridit larg Santiago Bernabeut mund t’i shohë ata të adoptojnë një ‘shtëpi të re’ befasuese, pasi pritet të zhvendosen...

SHOWBIZ

Vazhdon beteja gjyqësore Jolie-Pitt/ Fëmijët duan të dëshmojnë kundër Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt, kanë nisur që nga viti 2019, një betejë të ashpër gjyqësore në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve të tyre. Avokatët...

ME TE FUNDIT

Receta

Si të përgatisni merengë për ëmbëlsirat tuaja vet në shtëpi

Merenga është një shkumë e ëmbël, që bëhet nga të bardhat dhe vezëve dhe sheqeri. Kur i rrahim këto përbërës së bashku, ato shndërrohen në...