Zjarr i madh në Zhupan të Fierit/ Digjet fabrika (VIDEO)

0
2

Një zjarr i madh ka rënë në një fabrikë  bojërash dhe sfungjerësh në Zhupan të Fierit, akoma nuk bëhet e ditur nëse ka persona të plagosur në vendin e ngjarjes.

Dyshohet se zjarri ka rënë në fillim në magazinën e firmës dhe po vijon të përhapet pasivisht, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse për të shuar zjarrin.

Ende nuk janë të qarta shkaqet e qe çuan në shpërthimin e zjarrit.

Leave a Reply