5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz Shqiptar"Zien rrjeti"! Fansat "masakrojnë" Donaldin, i kërkojnë të largohet nga programi (FOTO)

“Zien rrjeti”! Fansat “masakrojnë” Donaldin, i kërkojnë të largohet nga programi (FOTO)

Pas konfirmimit se pëlqen Beatrixin, duket se Donaldi nuk po pëlqehet nga publiku. Në instagramin e tij, tek postimi i fundit, janë qindra komente që kërkojnë që Donaldi të dalë jashtë. Sipas komentuesve, ata janë të zhgënjyer që Donaldi zgjodhi Beatrixin dhe la Borën pa i dhënë një shpjegim, aq më tepër, kur pak ditë më parë, ajo kishte shkuar për ta takuar, madje edhe u puthën.

‘Na zhgënjeve’, ‘Dil jashtë’, ‘Shko puth Beatrixin’, janë disa nga komentet në postimin e fundit të Donaldit në Instagram.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera