5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowbiz nga BotaZhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur! Në kërkim prej 3 ditësh

Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur! Në kërkim prej 3 ditësh

Aktorja Tanya Fear, e cila është e mirënjohur për rolin e saj në “Doctor Who” ka humbur kontaktet me të gjithë.

Thuhet se ajo u pa për herë të fundit në zonën e “Hollywood Bowl” të Los Angeles-it.

Miqtë e saj u kanë bërë apel të gjithëve në mediat sociale në përpjekje për të gjetur aktoren.

“Mikesha jona Tanya është zhdukur. Ajo u pa për herë të fundit në zonën e LA më 9/9/21. Askush nuk e ka parë apo dëgjuar prej saj që atëherë. Publikoni foton e saj me hashtagun #FindTanyaFear për të ndihmuar në gjetjen e saj.”, tha një shok i saj.

Miku tha se ata biseduan për herë të fundit tetë ditë më parë kur diskutuan për projektet në punë.

Një përdorues i Twitter, i cili tha se ishte kushëriri i aktores, shkroi:

“Ju lutemi, ju lutemi ndajeni njoftimin. Kushërira ime mungon, ajo nuk ka familje në SHBA dhe ne të gjithë jemi vërtet të shqetësuar. “

Llogaria zyrtare e fansave për “Doctor Who” gjithashtu postoi posterin e aktores duke shkruar:

“Tanya Fear që luajti Jade në” Arachnids In The UK “u zhduk më 9/9/2021”.

Kujtojmë se ajo është e njohur për publikun për rolin e saj si Dr Jade McIntyre në “Doctor Who”. Tanya, e njohur edhe si Tanyaradzwa, është rritur në Londër dhe jeton në Los Angeles.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera