11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarZbulohet Ish i dashuri i Beatrix Ramosaj! Ai quhet...

Zbulohet Ish i dashuri i Beatrix Ramosaj! Ai quhet…

Pak dite me pare Beatrix Ramosaj ka kujtuar brenda shtepise se Big Brother ish te dashurin e saj. Kaq ka mjaftuar qe ne Tik Tok te zbulohet nje interviste e para shume viteve teksa Trixa prezantonte partnerin e saj.

Ai quhet Ervi dhe thuhet se ka qene nje marredhenie disa vjecare,por nuk dihen arsyet e ndarjes mes ciftit.

Qe prej kesaj lidhje Trixa eshte treguar mjaft diskrete, e nuk jemi ende te qarte nese ka folur per kete djale apo per nje ish tjeter.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera