10.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarZaimina Vasjari festoi ditëlindjen por vëmëndjen e merr...

Zaimina Vasjari festoi ditëlindjen por vëmëndjen e merr…

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ditën e djeshme festoi 33 vjetorin e saj të lindjes.

Vasjari mori urime të shumta nga miqtë dhe të afërm të saj të cilat i postoi në Instastoryn e saj. 

Ajo gjithashtu publikoi dhe foto me fustanin e kuq duke treguar se si e ka gjetur kjo ditëlindje.

‘Jam një vit më e madhe, më e mençur dhe mirënjohëse” shkroi Zaimina krahas fotos.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte torta e zezë e cila suprizoi jo pak ndjekësit e saj.

Kujtojmë që gjatë viteve të fundit këngëtarja është shkëputur nga muzika pasi është fokusuar në rritjen e vajzës së saj Khloe.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,792FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment