8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarXhemi Shehu i nxjerr sekretin publikisht Arbana Osmanit (FOTO)

Xhemi Shehu i nxjerr sekretin publikisht Arbana Osmanit (FOTO)

Janë në pritje të fëmijës së tyre të parë moderatorja Arbana Osmani dhe partneri, regjisori Eduart Grishaj. Megjithëse e tregoi lajmin e shtatzënisë në mënyrën më të bukur (në ditëlindjen e personit të zemrës), Arbana ende nuk ka treguar ç’gjini ka foshnja që po mban në bark.

Madje, moderatorja i shmang veshjet e ngushta në foto apo në ekran, mirëpo sonte duket se ka bërë një përjashtim. Teksa ka dalë për një gotë me mikeshën e saj, Xhemi Shehun, Arbana është veshur si rrallëherë me të ngushta dhe mund të dallojmë qartë barkun e saj të rrumbullakosur.

Gjithashtu, moderatorja shkëlqen nga nuri i shtatzënisë, i cili i ka dhënë një tjetër ndriçim në fytyrë.

“Po ti më the hajde pimë një gotë” – shkruan Xhemi krahas fotos ku moderatorja shfaqet duke ngrënë një ëmbëlsirë. Sigurisht, nepsi i shtatzënisë bën të vetën.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment