5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarVjen "PUTHJA E MADHE"! Donald dhe Beatrix “martohen” brenda shtëpisë së “Big...

Vjen “PUTHJA E MADHE”! Donald dhe Beatrix “martohen” brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”

Ditën e sotme banorët e “Big Brother VIP” do të duhen të organizojnë një dasmë jugu, pas një zarfi të mbërritur në shtëpi nga “Vëllai i Madh”. E ftuar speciale gjatë kësaj loje do të jetë këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Ilirin Qiriaku.

Ndërkohë banorëve iu kërkha të zgjedhin “dhëndrin” dhe “nusen” e kësaj ceremonie të improvizuar. Ata njëzëri duket se e kanë arritur kompromisin dhe çifti që sonte lidh martesën janë pikërisht Donaldi dhe Beatrix.

Kujtojmë se javë më parë u organizua një lojë ku banorët organizuan dasmë veriu dhe çift u zgjodh Beniada dhe Arditi. Çifti dhuroi puthje të nxehta…

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera