10.5 C
Tiranë
HomeBotaVideo Virale! Kap topin e bejsbollit me djalin e vogël dhe një...

Video Virale! Kap topin e bejsbollit me djalin e vogël dhe një gotë birre në duar!

Babai nuk donte ta humbte rastin për ta marrë këtë dhuratë në shtëpi, kështu që ai bëri një lëvizje që disa njerëz e admirojnë dhe të tjerët e dënojnë.

Videoja u pëlqye në Twitter nga mbi 600 mijë njerëz në më pak se katër ditë!

Duke parë topin që vraponte drejt tij, ky baba i plotfuqishëm, në mënyrën e aktorëve më të mirë të veprimit, arriti ta hidhte fëmijën në ajër, të kapte topin, ta kapte fëmijën dhe të ruante birrën!

Fëmija e kuptoi gjithçka si një lojë gjersa asnjë pikë birrë nuk u derdh nga gota dhe njerëzit nuk mund të ndihmojnë por pyesin se në çfarë niveli është kjo situatë fitimtare!

Vështirë se do të shihni më shumë tension dhe veprim brenda pak sekondash sesa në këtë shkrepje.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,792FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment