8.5 C
Tiranë
HomeArgetimVIDEO/ Sabiani "shpërthen" në lot! Iliri i qëndron pranë, ja befasia nga...

VIDEO/ Sabiani “shpërthen” në lot! Iliri i qëndron pranë, ja befasia nga qielli në shtëpinë e Big Brother VIP

Ditën e sotme Sabiani është surprizuar nga familja e tij,veçanërisht nga fëmijët.

Ata kanë vendosur ti dërgojnë me dron atij një bluze të shkruajtur :VAZHDO KËSHTU BABI,TË DUA duke e inkurajuar në këtë rrugëtim që ai ka marrë.

Ai është prekur dhe përlotur shumë nga kjo surprizë e veçantë që familjarët e tij vendosën ti bëjnë.

Duket se kjo surprizë e ka lumturuar jashtëmase këngëtarin duke ndarë dhe një përqafim të ngrohtë me banorët që kishte përreth.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment