VIDEO/ “Rilindja” në fushatë e Shqipëria mes pandemisë, Elisa Spiropali e ka mendjen të kërcejë

0
37

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin ka postuar një video ndryshe gjatë takimeve elektorale ne zonën e Kamzës. Elisa Spiropali ka treguar aftësitë e saj si balerinë, teksa ka kërcyer me një grup të rinjsh pjesë e një akademie vallëzimi. Spiropali dhe instruktori i akademisë në Kamëz, kanë kërcyer sëbashku këngën e grupit “Corona”, The “Rhythem of the Night”, ky gjatë performacës, ministrja e qeverisë Rama nuk ka mbetur pas me lëvizjet, por ka treguar se është një kërcimtare e zonja.

Lini një përgjigje