8.5 C
Tiranë
HomeAktualitetVIDEO/Qeveria kursen energjinë elektrike, derdh ujërat e zeza në det

VIDEO/Qeveria kursen energjinë elektrike, derdh ujërat e zeza në det

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikur një video-skandal nga Golemi, ku shikohet se si ujërat e zeza derdhen në det.

Sipas Berishës, megjithëse impianti i trajtimit të ujërave të zeza është ndërtuar në vitin 2005, me ndihmën e qeverisë gjermane, pushteti vendor dhe qendror, për të mos paguatr energjinë elektrike, i derdh ato në det.

“Ky eshte turizmi i ujerave te zeza qe ofron narkoqeveria ne Golem! Turp! Krim!

Miq, Golemi ka njerin prej impianteve me moderne te trajtimit te ujerave te zeza i ndertuar me ndihmen e qeverise gjermane dhe i inauguruar qe ne dhjetor te vitit 2005. Por narkoqeveria vendore dhe qendrore per te mos paguar energjine nuk dergojne ujerat e zeza ne impiant por i derdhin ne det! sb”

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment