10.5 C
Tiranë
HomeSportVIDEO/Futbollisti i Manchester United thyen karantinën, filmohet duke konsumuar cigare teksa luan...

VIDEO/Futbollisti i Manchester United thyen karantinën, filmohet duke konsumuar cigare teksa luan poker

ARGJENTINË– Marcos Roho, futbollisti i Manchester United është vendosur në qendër të kritikave në Argjentinë. Mbrojtësi që është i huazuar së fundmi te Estudiantes është filmuar  duke luajtur poker me miqtë e tij dhe duke pirë cigare.

30-vjeçari është filmuar nga vëllai i tij, Franco Roho në një video të publikuar në “Instagram”, e cila më pas u fshi. Sidoqoftë, imazhet u ruajtën para se të fshiheshin dhe u shpërndanë me shpejtësi në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar kritikat.

M.M (Milo.al)

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,790FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment