Veprime të turpshme ndaj dy të miturave 9 dhe 13 vjeçe/ Arrestohet 56-vjeçari në Durrës

0
1

Një 56-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Sipas informacioneve zyrtare, nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u arrestua në flagrancë shtetasi R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç.

Policia ka nisur hetimet pas denoncimit të familjarëve duke i vënë prangat 56-vjeçarit.

Leave a Reply