31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Vdes tragjikisht një person në Lazarat/ Ja detajet

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur paraditen e sotme në fshatin Lazarat të Gjirokastrës.

Mësohet se shtetasi, Artan Pollo, 56-vjeç ka qenë duke montuar një gjenerator te depozitat e ujit pranë banesës së tij dhe është mbytur në rezervuar, pasi nuk dinte not.

56-vjeçari ka humbur jetën menjëherë, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen tragjike.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit