Vdekja e shqiptarit/ Zbardhet misteri rreth zhdukjes së tij: Jetonte në një manastir, ndërsa ditët e fundit…

0
24

Autoritetet në Paros në Greqi janë duke hetuar misterin e shqiptarit, i cili u gjet i pajetë mesditën e të shtunës.

Sipas mediave helene, shqiptari 28 vjeç  që nga vera e vitit të kaluar jetonte në një Manastir, ndërsa ditët e fundit ishte larguar nga Manastiri dhe ishte zhdukur.

Nga hetimet e para rezulton se plagët në kokë që kishte shqiptari, dyshohet se nuk vijnë nga ndonjë akt kriminal. Megjithatë do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore që do të hedhë dritë mbi shkaqet e vërtetë të vdekjes së shqiptarit.

Lini një përgjigje