29.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarVajzë apo djalë? Geti dhe Marina prindër të…

Vajzë apo djalë? Geti dhe Marina prindër të…

Prej disa ditësh, në rrjet po qarkullon lajmi se Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, do të bëhen prindër për herë të parë, pasi moderatorja seksi është shtatzënë.

Nuk është më sekret se çifti do të bëhen prindër.

Dyshimet nisën kur prezantuesja bionde mungoi në natën e fundit të spektaklit “Klanifornia” e për më tepër nuk ka qenë më aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku mungojnë foto e video nga pushimet verore të këtij viti siç ishim mësuar të shihnim gjithmonë.

Në fotot e fundit të publikuara, Vjollca shihet e veshur me një bluzë të zezë të gjerë, që nuk i tregon linjat trupore.

Së fundmi, burime të sigurta për “Prive” kanë mësuar se Marina jo vetëm që është shtatzënë, por do të sjellë në jetë një vajzë! Moderatorja është munduar që çdo gjë ta mbajë larg syrit të publikut për ta zbuluar shtatzëninë në një moment të dytë.

Kjo sepse miku i saj, Eraldo Rexho, gjatë një interviste të dhënë javën e kaluar zbuloi se në kopertinën e revistës “Who” këtë shtator do të jetë një personazh i famshëm që pret të bëhet mami. Ai shtoi se ajo është bionde dhe se edhe partneri i saj është një personazh i njohur për publikun.

Të gjitha këto detaje së bashku ngritën dyshimet se Marina dhe Getoari, të cilët u martuan në vitin 2017, do të bëhen prindër për herë të parë!

Shumë urime!

Qëndro me ne
13,510FansLike
10,902FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një përgjigje