29.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarVajza e Rudina Magjistarit është rritur aq shumë sa pozon për Instagramin...

Vajza e Rudina Magjistarit është rritur aq shumë sa pozon për Instagramin e mamit

Rudina Magjistari ndodhet me pushime së bashku me familjen e këtë verë nuk i ka kursyer aspak fotot duke postuar shpeshherë në rrjete sociale.

Por foto e fundit është e veçantë pasi në të shfaqet vogëlushja e saj Mia. Në fakt Mia është rritur aq shumë sa është bërë një zonjë dhe pozon kaq bukur për Instagramin e mamit, e veshur me fustan rozë.


“Mënyra më e mirë për t’i bërë fëmijët të mirë është t’i bëni ata të lumtur”-shkruan Rudina.

Qëndro me ne
13,510FansLike
10,902FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një përgjigje