31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

U tha se u nda nga gruaja, Stine zbulon çfarë po ndodh me martesën e tij

Një nga tematikat më të diskutuara sa i përketë Stines këto vitet e fundit ka qenë martesa e tij me Gracielën, me të cilën ka edhe një vajzë.

I ftuar së fundmi në “Glamour Zone”, ai tregoi se çfarë ka ndodhur me jetën e tij.

Ester BylykuNjerëzit të dijnë të ndarë ty dhe Gracielën, si është e vërteta?

StineKush tha që jemi ndarë? Jemi bashkë

Ester BylykuGoogle e thotë, çdo njeri që përdor internetin e di. A keni qenë të ndarë?

Stine: Kemi qenë të ndarë, por tani jemi bashkë. Ajo ka qenë thjesht një fazë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit