5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarU desh një foto që të gjithë të shkrujnë për ngjashmërinë e...

U desh një foto që të gjithë të shkrujnë për ngjashmërinë e madhe të Ritës me nënën e saj!

Vera Ora ka publikuar një foto nga fëmijëria e Ritës, ku këngëtarja shfaqet ulur para një tavoline plot ushqime, me shumë gjasa rreth moshës 4 ose 5 vjeçare.

U desh vetëm kaq që të vuloset njëherë e mirë nga komentet e fansave që nënë e bijë ngjajnë shumë. “Duket nga e ka marrë bukurinë Rita”, shkruajnë disa fansa.

Ndërsa të tjerë komentojnë veshjet stil të Ritës dhe nënës së saj.

Po juve çfarë ju ra në sy?

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera