31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Tronditet Shkodra/ Një person gjendet i vrarë me armë zjarri

Një person është gjendur i vrarë në zonën e Livadheve në Shkodër.

Personi ka gjetur vdekjen për shkak të plagëve të marra nga arma e zjarrit.

Trupi është gjetur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. 

Viktimë është shtetasi Endri Mustafa dhe raportohet se familjarët e kishin denoncuar zhdukjen e tij para disa ditësh.

Ndërsa paraprakisht mësohet se Mustafa ka qenë i arrestuar më parë.

Ende nuk ka detaje në lidhje me ngjarjen, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit