29.5 C
Tiranë
HomeArgetimTrikot me kopsa që “do të bëjnë namin” këtë vjeshtë!

Trikot me kopsa që “do të bëjnë namin” këtë vjeshtë!

Trikot me kopsa dhe jo vetëm, do të jenë kryefjalë e sezonit që po vjen. Të bukura, por edhe të ngrohta e praktike, ato premtojnë të na nxjerrin nga situata atëherë kur gjendemi përpara dollapit me pyetjen e “përjetëshme” : “Cfarë do të vesh sot”? Ja modelet më të preferuara të momentit:

Qëndro me ne
13,510FansLike
10,902FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një përgjigje