8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarTha se nuk ka qenë në shtëpinë e Argjendit/ Reagon Edi: Ritvana...

Tha se nuk ka qenë në shtëpinë e Argjendit/ Reagon Edi: Ritvana është mashtruse

Argjend Raçi, konkurrenti i “Përputhen” gjatë ditës së djeshme u largua nga programi me arsyetimin se tashmë po njeh një vajzë tjetër jashtë.

Gjatë gjithë puntatës së djeshme ai ka sqaruar disa gjëra lidhur edhe me raportin me Ritvanën, ku ka treguar se ajo ka dalë shpesh me të, madje ka qenë dhe në shtëpinë e tij.

Nga ana tjetër Ritvana i ka mohuar kategorikisht këto akuza, ku është shprehur se nuk e ka idenë se ku e ka shtëpinë Argjendi.

Eduardi e kishte dëgjuar këtë fragment dhe reagoi në rrjete sociale:

“Unë mund të vërtetoj se unë e kam parë disa herë me Argjendin edhe në banesë të tij edhe në makinë, sepse unë ja kam dhënë makinën time Argjendit për të udhëtuar, kështu që ajo ka qenë me të dhe te pallati i tij, ajo është një gënjeshtare, mashtruese, 100%. Unë nuk kam nevojë t’ju rrej”,- tha ai.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment