22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Tërmeti lëkund Shqipërinë, sa ishte fortësia

Një tërmet lëkundi Shqipërinë paraditen e sotme, duke krijuar shqetësim tek banorët.Epiqendra e tyre ishte 9 kilometër në veri të Shijakut dhe në 8 kilometër thellësi.Lëkundjet e tërmetit u shënuan në orën 09:53.Intensiteti i tërmetit ishte 3.4 ballë të shkallës rihter.

Krahas frikës, nuk raportohet për dëme të shkaktuara.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit