Tërmet me magnitudë 3.4 në Shqipëri

0
29

Lëkundje sizmike janë ndjerë ditën e djeshme datë 1 Qershor në orën 22:21 në vëndin tonë, me magnitudë 3.4 i shkallës Rihter.

Mësohet se epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit saktësisht në Gjirin e Lalëzit dhe në Tiranë.

Lini një përgjigje