11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarTea Trifoni e tha troç: “Jam personi më i bullizuar në Shqipëri”

Tea Trifoni e tha troç: “Jam personi më i bullizuar në Shqipëri”

E ftuar së fundmi në “Shqipëria Live” ishte ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni.

Ajo foli gjerë e gjatë për bullizmin dhe jetën e saj dhe pas emisionit të dashurisë.

Tea thotë është bullizuar shumë për shkak të peshës. “Unë madje mendoj se jam një nga personat më të bullizuar në Shqipëri”, tha ish-konkurrentja.

Madje ajo shtoi se bullizmi mori edhe forma shumë të shëmtuara.

“Ka kaluar në ekstrem, ka kaluar në kërcënime me jetë, në mallkime, gjëra tmerrësisht të rënda”, tregoi ajo. 

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera