11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarTea rikthehet në “Përputhen”, pas ndarjes nga Bearti

Tea rikthehet në “Përputhen”, pas ndarjes nga Bearti

Ndarja e Beartit dhe Teas erdhi papritur për të gjithë duke qenë se çifti pak kohë kishin së bashku e dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit. Ndarjen e konfirmuan edhe vetë ata teksa Tea tregoi se ata kishin një arsye të madhe pse i çuan gjërat deri këtu.

Por tani që u nda nga Bearti, mos Tea do të rikthehet sërish në “Përputhen” për të gjetur dashurinë?
Këtë na la të kuptojmë postimi i fundit i ish-konkurrentes, e cila pozoi krah autores së programit, Olsa Muhametit.

“Pyesni Olsën se ç’do bëhet të hënën”-shkruan Tea, duke treguar kështu edhe që marrëdhëniet me autoren janë rregulluar pas akuzave të forta që bëri pak muaj më parë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,563FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment