8.5 C
Tiranë
HomeLifestyleTea e Përputhen e zhgënjyer! Çfarë i bëri ish-i misterioz? Zbulon dhe...

Tea e Përputhen e zhgënjyer! Çfarë i bëri ish-i misterioz? Zbulon dhe vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale!

Tea Trifoni, ka zbuluar ditën e sotme shumë të pathëna në emisionin “Goca dhe Gra”. Ajo rrëfeu për herë të parë tëvërtetën mbi ndarjen e saj me të dashurin misterioz. Tea tregoi se nuk e ka zemrën e thyer, por është e zhgënjyer dhe shtoi se burrat e vuajnë më shumë ndarjen.

“Jam zhgënjyer me veten time që kam zgjedhur një person të tillë. Unë jam mjaftueshëm për veten time, miqtë, familjen”, tha Tea.

Ndërsa në një lojë ku bëhen pyetje të ndryshe, Trifoni tregoi vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie. Ajo i la të gjithë pa fjalë kur tha në “lavatriçe”.

Epo vërtet i çuditshëm vendi, apo jo?!

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment