9 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Elbasanit/ Policia në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit.

Gazetari i “Panorama” bën me dije se paraprakisht nuk flitet për të lënduar, por nuk ka ende një njoftim zyrtar nga blutë e qytetit.

Policia ka nisur verifikimet dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit