8.5 C
Tiranë
HomeArgetimModëTë rehatshme si tuta, por edhe elegante - Këto pantallona janë hit...

Të rehatshme si tuta, por edhe elegante – Këto pantallona janë hit vjeshte!

Kombinohen lehtësisht me pjesë të shumta të veshjeve dhe këpucëve

Pjesët e thurura po arrijnë në raftet e dyqaneve pothuajse çdo ditë si p.sh. pantallonat elastike, të cilat duken shumë më luksoze sesa tutat, por edhe sigurojnë ngrohtësi dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Edhe pse adhurueset e modës preferojnë t’i veshin me një sipërme të përshtatshme, si p.sh. një fanellë ose kardigan, ju lehtë do të kombinoni pantallona të thurura me pjesë të tjera bazë dhe do të dëshironi t’i vishni nga mëngjesi deri në mbrëmje.

Për më tepër, ky model i rehatshëm i pantallonave mund të vishet me disa lloje këpucësh, dhe, përveç gjithë asaj që u tha më sipër, është zbukuruar me një pamje klasike, pra kjo është arsyeja pse me të drejtë konsiderohet një investim i vlefshëm.

A keni një veshje të tillë, apo po planifikoni ta siguroni ndërkohë?

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment