19.7 C
Albania
Sat, 19 June, 2021

Të gjithë sytë tek Don Xhoni/ Faqja e njohur amerikane ndan këtë video të reperit: Hite nga shqiptarët

Me siguri të gjithë reperët e rinj do donin të kishin fatin e Don Xhonit, i cili me një video të vetme ka qëlluar në shenjë. I ftuar në një intervistë me Meriton Mjekiqin, Xhoni ka improvizuar një ‘freestyle’, i cili u bë viral jo vetëm në Shqipëri, por edhe më larg.

Faqja e njohur në rrjetet sociale ‘ellentvshow’ ka ndarë videon e reperit shoqëruar me fjalët: “E dua këtë, tagg dikë që duhet ta dëgjojë. Hite, shqiptarët”.

Epo Don Xhoni nuk ka cfarë pret më shumë, vecse të punojë fort për hitin e radhës dhe pse duket se momentet e improvizuara dhe spontane janë ato më të suksesshmet.

Burimi: revistawho.com

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit