11.5 C
Tiranë
KryefaqjaSportTaulant Xhaka na ëmbëlsoi ditën me urimin për bashkëshorten e tij!

Taulant Xhaka na ëmbëlsoi ditën me urimin për bashkëshorten e tij!

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka dhe gruaja e tij Arbnora, tash e disa vite janë të martuar dhe çifti së bashku janë prindër të një djali të quajtur Klevis.

Sot bashkëshortja e Taulantit, Arbnora feston ditëlindjen, e ndryshe, nuk kishte se si të mos mungonte një urim i ëmbël nga futbollisti.

“Gëzuar ditëlindjen çdo gjë e imja, të dua jeta jem” shkroi Xhaka në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Shumë urime!

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera