8 C
Albania
Sun, 18 April, 2021

Supersfida e Serisë A nuk rrezikohet, Juventus niset për Milano

Sot, do të luhet supersfida e javës së 16-të të Serisë A: Milan-Juventus.Ditën e djeshme, pasi rezultuan pozitivë, Alex Sandro dhe Cuadrado, u përfol për mundësinë e shtyrjes së ndeshjes, pasi autoritetet rajonale të Torinos mund të ndalonin bardhezinjtë që të udhëtonin drejt Milanos për arsye sigurie.

Por, sot, Juventusi është nisur drejt Milanos dhe ndeshja do të luhet normalisht, ndërkohë që tamponët dolën të gjithë negativë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,969FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit