5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz Shqiptar“Sikur do bëjmë krushqi me të”/ Ja, kështu nisi lidhja e Enit...

“Sikur do bëjmë krushqi me të”/ Ja, kështu nisi lidhja e Enit me Gencin

Eni Koçi na tregoi ca gjëra që nuk i dinim për raportin e saj me Gencin, nxitur nga pyetjet e fansave. Një nga kuriozitetet që i hoqi publikut ishte dhe njohja me partnerin e saj, që sigurisht ka ndodhur në mënyrë profesionale. Dy të rinjtë paskan qenë në një turne në Amerikë, bashkë me Gretën dhe aty ka nisur gjithçka. “Mendoja se ishte mendjemadh. Madje i thash Gretës: ‘Obobo si do e shtyjm ne në turne, ky as muhabet nuk bën. Dhe përgjigja e Gretës ishte: Eha sa e vret mendjen, sikur do bëjmë krushqi me të. Përfundimin e dini besoj”, shkroi ajo.

Me pak fjalë krushqia u bë dhe askush se pa nga erdhi.

Më tej Eni zbuloi dhe një detaj për raportin me djalin nga martesa e parë e Gencit. “Kam raporte fantastike”, u shpreh këngëtarja.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera