25.7 C
Albania
Fri, 23 July, 2021

Si të bëni një masazh anticelulit në shtëpi/ Ju nuk do ta besoni se sa e lehtë është

Celuliti zhduket si një shaka

Ka ardhur moti i bukur dhe bashkë me të edhe nevoja për të veshur fustane, fundet dhe rroba banje.

Është e rëndësishme për të gjitha zonjat që këmbët e tyre të shkëlqejnë dhe të jenë të tendosura, të rregullta, mundësisht pa celulit.

Shumë gra përdorin trajtime anti-celulit, të cilat janë shumë të shtrenjta, dhe përveç kësaj, masazhet madero mund të jenë shumë të dhimbshme.

Për të kursyer para, kohë dhe për të shmangur dhimbjen, ju sugjerojmë të shikoni videon më poshtë.

Do të ishte më mirë t’u bëni masazh vazhdimisht këmbëve në këtë mënyrë për disa net me radhë, dhe rezultati do të jetë sikur ta kishit bërë në sallon.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit