11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarSi rrallëherë Fifi pozon në bikini dhe ka një mesazh!

Si rrallëherë Fifi pozon në bikini dhe ka një mesazh!

Fifi gjatë gjithë kohës sa është në skenë, ka dhënë detaje mbi rrugëtimin e saj të rënies në peshë.

Thirrja e saj për zgjim ndodhi kur pesha e tepërt po i shkaktonte probleme në unazat e shpinës.

Ndër shumë fansa që e mbështetnin këngëtaren, jo rrallëherë ajo ka hasur edhe në komente negative me shumë njerëz që e quanin “false” vetëm për faktin se ajo po tentonte të ndryshonte veten.

Më shumë se sa thjesht ndryshim estetik për këngëtaren, rënia në peshë ishte edhe për shëndetin e saj. Dhe Fifi ja doli!

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet e veshur me bikini teksa pozon shumë hijshëm.

“E dua trupin tim jo të përsosur”, shkruan ajo në postimin e saj.

Ndërkaq, në postimin e ardhshëm ajo shkroi, “Qe edhe njo per juve Instagramat Fake qe m’doni shume, me percjellni konstant e s’doni me ma shpreh dashnine me emer per mos me m’u rrit mendja”. 

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment