20.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarShumë është përfolur për një lidhje me Atdheun, Bora i vë pikën...

Shumë është përfolur për një lidhje me Atdheun, Bora i vë pikën duke thyer heshtjen!

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë ndër më të përfolurit e ditëve të fundit për një lidhje të supozuar mes tyre.

Gjithçka kishte nisur kohë më parë kur Atdheu në një paraqitje kishte thënë se e preferuara e nënës së tij ishte Bora.

Tutje mediat dhe publiku janë munduar të bëjnë lidhjen në çdo detaj për të zbuluar nëse ka diçka mes tyre.

Pasi Atdheu tha se po të ishte konkurrente do të dilte me të Bora vendosi të thyej heshtjen dhe të flasë për gjendjen e saj si rrallë herë.

Në një bisedë me ndjekësit ajo ka treguar se është beqare madje është shprehur “100%” për të shuar çdo dyshim të mundshëm që dikush akoma mund ta ketë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment