20.5 C
Tiranë
HomeAktualitetShkrumbohet gjatë natës banesa në Pukë, zjarri dyshohet se u shkaktua nga…

Shkrumbohet gjatë natës banesa në Pukë, zjarri dyshohet se u shkaktua nga…

Një banesë është shkrumbuar gjatë natës në Pukë. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Laçaj’ të këtij qyteti.

Mësohet se banesa, në pronësi të Gazmend Laçit, është përfshirë e gjitha nga flakët dhe për pasojë është djegur totalisht për 30 minuta. Fatmirësisht nga flakët nuk ka pasur persona të lënduar.

Po ashtu ka dyshime se shkak i zjarrit të jetë bërë një luhatje e energjisë elektrike.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment