12.5 C
Tiranë
HomeArgetimKurioziteteSa qen shihni këtu?A e gjeni dot? Përgjigja tregon sa i vjetër...

Sa qen shihni këtu?A e gjeni dot? Përgjigja tregon sa i vjetër dhe i lodhur është truri juaj!

Kuicet gjithmone janë të bukur dhe zhvillojnë trurin.

Por ky kuici është ndryshe nëse ju shikoni 4 qen mosha e trurit tuaj është 20-25 vjeç jeni ende të fuqishëm në mëndjen tuaj.

Nëse ju shikoni 5 qen, truri juaj është mes 25 dhe 30 vjeç atëherë jeni mirë.

Nëse shihini 6 qen në fotografi, mëndja juaj është mes 30 dhe 40 vjeç dhe tregon që po fillon të lodheni më shumë se ç’duhet në punët tuaja.

Nëse shihni 7 qen, nuk ka dyshime, mëndja juaj është pak e lodhor për shkak të jetës tuaj të gjatë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment