11.5 C
Tiranë
KryefaqjaArgetimSa katrorë shihni në fotografi? Mendohuni mirë, pak njerëz janë përgjigjur saktë!

Sa katrorë shihni në fotografi? Mendohuni mirë, pak njerëz janë përgjigjur saktë!

Nuk është aq e thjeshtë sa duket!

Sa herë keni hasur në një detyrë që duket e thjeshtë, për të përfunduar nga përgjigjet krejtësisht të ndryshme të pjesëmarrësve në internet, se nuk është aspak e lehtë dhe se duhet të mendoni pak më shumë, transmeton Telegrafi.

Kjo enigmë, e cila i çmendi dashamirët e enigmave, bëri një rrëmujë të vërtetë në rrjete sociale dhe shkaktoi grindje te njerëzit. Assesi nuk mund të pajtohen se sa katrorë shohin në fotografi…

Çfarë mendoni ju, sa katrorë ka ky ilustrim?

Mendohuni mirë para se të përgjigjeni!

Përgjigjen e saktë e gjeni duke klikuar KËTU!

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera