20.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

Rudina Dembacaj i’u kthen përgjigjen e papritur fansave që ”i ngacmojnë” Markun

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut. Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram ku Marrëdhënia e saj me ish-politikanin Mark Frroku diskutohet shumë dhe ndjekësit janë mjaft kurioz.

Së fundmi Rudina i ka dhënë mundësinë ndjekësve për të bërë një bisedë dhe njëra prej tyre i ka shkruar.

“Psë është aq i mirë Marku”.

Nuk dihet nëse Rudina e ka parë këtë si një kërcënim, por menjëherë i ka kujtuar se Marku është i martuar duke publikuar një foto çift dhe i përgjigjet:

“Sepse ka një super grua”.

Një tjetër fanse i ka bërë Rudinës një kërkesë të çuditshme.

“Do më lësh Markun ta puth njëherë”, i thotë ndjekësja dhe ajo i përgjigjet: “Nuk pranon Marku, është burrë i zgjuar”.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit