8.5 C
Tiranë
HomePolitikeRruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e Shpresës!

Rruga drejt 11 dhjetorit/ Berisha: Sot Kuçova pret Foltoren e Shpresës!

Lideri historik demokrat, Sali Berisha postoi një video në prag të Foltores së Kuçovës.

Ky takim zhvillohet sot në orën 17:00 në kinemanë e qytetit.

“Sot në ora 17:00 në Kinemanë ‘Kadri Roshi’ të qytetit të Kuçovës mbahet Foltorja me demokratët dhe demokratet e Kuçovës dhe Urës,” shkruan Berisha.

Në video shihet pamje nga ditët e arta të Partisë Demokratike, kur tubimet në Kuçovë ishin masive.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment