20.5 C
Tiranë
HomeAktualitetRrihte vazhdimisht nënën e tij, pranga 25 vjeçarit nga Berati

Rrihte vazhdimisht nënën e tij, pranga 25 vjeçarit nga Berati

Arrestohet një i ri në qytetin e Beratit pasi ka rrahur nënën e tij.

Shtetasi me iniciale E.Ç, është prangosur në flagrancë nga efektivet e policisë pasi dhunoi fizikisht dhe psikologjikisht nënën.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi, në mënyrë të vazhdueshme, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Shtetesja D.Ç., 57 vjeçe në fakt është keqtrajtuar sistematikisht nga djali i saj.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment