20.5 C
Tiranë
HomeBotaRrënqethëse! 25-vjeçari vdiq dy javë pas transplantit të zemrës, familjarët: Kishte pritur...

Rrënqethëse! 25-vjeçari vdiq dy javë pas transplantit të zemrës, familjarët: Kishte pritur me padurim 3 vite për…

Një 25-vjeçar në Darlington humbi jetën pasi iu nënshtrua transplantit të zemrës për të cilin kishte pritur 3 vite.

Sipas mediave të huaja, Liam Taylor kishte duruar operacione të panumërta ndër vite si shkak i problemeve të tij kardiake.

Nëna e tij Sarah Taylor tha se ishte “aq mizore” që Liam humbi jetën pasi përfundimisht arriti në fund të sprovës së tij shëndetësore.

Familja e pikëlluar tha se ai kishte qenë gjithmonë një djalë i qeshur dhe luftarak.

Ata shprehen se të gjitha këto probleme të rënda shëndetësore nisën nga një ftohje e thjeshtë.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment