8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarRoza Lati bën thirrje që të hapen shtëpitë publike: “Shqiptarët kanë nevojë...

Roza Lati bën thirrje që të hapen shtëpitë publike: “Shqiptarët kanë nevojë për…”

Roza Lati ka bërë një kërkesë të pazakontë. Moderatorja shqiptare, Roza Lati, njihet si një ndër personazhet që flet pa komplekse.

Së fundi, Roza Lati ishte e ftuar në “Explus” ku u shpreh se shqiptarët kanë nevojë për seks dhe duhet të hapen shtëpitë publike.

“Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma. Mos harro! Mendoj që duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do të ndreqet”, u shpreh Lati.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment