20.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaRihanna jep lajmin e shumëpritur! Ja çfarë paralajmëroi ajo...

Rihanna jep lajmin e shumëpritur! Ja çfarë paralajmëroi ajo…

Fituesja e Grammy, Rihanna po shfrytëzon kohën e saj për të “eksperimentuar”. Ajo paralajmëroi që muzika e saj e re do të tingëllojë shumë më ndryshe nga projektet e saj të mëparshme.

Ajo është në punë për albumin e saj të ri.

“Ju nuk do të prisni atë që dëgjoni. Thjesht vendoseni atë në mendjen tuaj,” tha Rihanna para regjistrimit të “Savage X Fenty Show Vol”.

Kanë kaluar pesë vite që kur ylli i popit, publikoi albumin e saj të tetë “Anti” të vlerësuar nga kritika, i cili përfshinte hite të tilla si “Work”, “Love on the Brain” dhe “Needed”. Vitin e kaluar, Rihanna tha se kishte filluar regjistrimin e muzikës së re, duke mbajtur “mijëra kampe shkrimi”.

“Çfarëdo që dini për Rihanna -n nuk do të jetë ajo që dëgjoni,” tha këngëtarja, e cila ka fituar nëntë Grammy në kategori të shumta duke përfshirë R&B, vallëzim dhe rap. “Unë vërtet po eksperimentoj. Muzika është si moda. Duhet të jeni në gjendje të luani. Duhet të jem në gjendje të vesh çfarë të dua. Unë e trajtoj muzikën në të njëjtën mënyrë. Kështu që unë jam duke u argëtuar dhe do të jetë krejtësisht ndryshe”.

Rihanna nuk ka njoftuar ende një datë të publikimit të albumit të saj të ri, por muzika luan një rol të madh në ngjarjen e saj Savage X Fenty.

Rihanna tha se mezi pret të zbulojë disa nga stilet e saj të preferuara nga koleksioni i ri.

Në shfaqjet e kaluara, Rihanna ka marrë iniciativën për t’u bërë kampione e përfshirjes me linjën e saj të modës. Ajo dëshiron të vazhdojë të nxjerrë në pah burrat e të gjitha formave, ngjyrave dhe madhësive në një mënyrë të ngjashme me atë se si i ka ngritur gratë me linjën e saj.

“Burrat, veçanërisht, gjithmonë ekziston një figurë e caktuar që i përfaqëson ata në këtë hapësirë ​​me të brendshme, rroba dhe pantallona të shkurtra.Ne  do të kemi burra të të gjitha madhësive të ndryshme, të gjitha racave të ndryshme. Ne do të rroba që edhe burrat të ndihen të përfshirë, sepse mendoj se meshkujt kanë mbetur prapa në kurbën e përfshirjes”.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment