Revoltohet qytetari, i rrëmben mikrofonin gazetares, jep mesazhin për Ramën: Ku je more të q*** robt

0
62

Një qytetar i ka marrë mikrofonin gazetares së Syri TV, Bleona Metushi, teksa ajo po raportonte për protestën tek kryeministria, që po zhvillohert pas. Siç shihet dhe në video, qytetari afrohet te gazetarja dhe i kërkon mikrofonin.

Metushi i bën një shenjë që ta presë, por i riu me kapuç dhe maskë nuk duron dot. Afrohet, rrëmben mikrofonin dhe jep një mesazh për kryeministrin Edi Rama.

“Edi Rama, ku je more të q**** robt,”- dëgjohet të thotë ai.  Më pas gazetarja rimerr mikrofonin dhe vijon me raportimin.

Lini një përgjigje