Real Madrid mposht Valladolid me rezultatin e ngushtë…

0
23

FT | Valladolid 0-1 Real Madrid (65’ Casemiro)Nje fitore e vuajtur por shume e rendesishme qe na sjell vetem tre pike larg vendit te pare. I jashtezakonshem Thibaut Courtois qe me pritjet e tij fantastike ndihmoi skuadren per te mare tre piket.Tani fokusi ne Champions League..

Marca sot: “Real Madridi tashme eshte ketu”Mer nje fitore te vuajtur dhe me nje ndeshje me shume vendoset tre pike prapa liderit

Lini një përgjigje